O nas

Oferowane przez Verbicom rozwiązania bazują na produktach światowych liderów.

Mamy pomysł na rozwiązania teleinformatyczne w Twojej firmie. Jako integrator systemów informatycznych dysponujemy najnowszą wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania, organizacji sieci komputerowych oraz rozwiązań IT w przedsiębiorstwach. Zajmujemy się opracowywaniem i realizacją planów kompleksowej informatyzacji w firmach i instytucjach.

Unowocześniamy również  już istniejące systemy IT.

Nasz nadrzędny cel to dostarczanie kompleksowych rozwiązań unifikujących i integrujących różne obszary działania przedsiębiorstwa. Aby zrobić to jak najlepiej współpracujemy  z największymi dostawcami w zakresie technologii informatycznych jak i telekomunikacyjnych, takimi jak Extreme Networks, Palo Alto, Fortinet czy  Unify. Natomiast wybór uznawanych na rynku dostawców  technologii budynkowych i okablowania  gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas rozwiązań.

Kolejnym istotnym elementem naszej działalności jako integratora jest zapewnienie wyłącznie bezpiecznych rozwiązań, zapewniających: najwyższy komfort użytkowania, niskie nakłady administracyjne oraz wysoką dostępność usług.

Duży nacisk kładziemy również na umożliwienie mobilności pracy naszych klientów, oferując narzędzia zunifikowanej komunikacji, dbając przy tym o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa. Natomiast dzięki niezbędnemu obecnie w firmach systemowi MDM ( Mobile Device Management ), który dostarczamy, zarządzanie flotą takich urządzeń jest przyjemne i proste.

Podążając za najnowszymi trendami w świecie IT staramy się widzieć potrzeby firm i ich infrastrukturę wszechstronnie, zapewniając bezpieczeństwo od użytkownika do świata zewnętrznego, dając możliwość wykorzystywania tych samych usług za pośrednictwem różnych mediów, ułatwiając komunikację  i budując skomplikowane rozwiązania tak by były przyjazne dla odbiorców.
Zapewniamy również sprawną i stałą obsługę powykonawczą.

Nasze mocne strony :

– wieloletnie doświadczenie na rynku integratorskim ( jesteśmy na nim od 2002 roku )

– profesjonalna wiedza teleinformatyczna

– wysoce wykształcona kadra projektowa i wdrożeniowa

– umiejętne rozpoznanie potrzeb klientów

– wyłącznie rozwiązania „szyte na miarę”

– szybka realizacja projektów