Spółka z Grupy Verbicom 3 Gazelą Biznesu w Wielkopolsce!

15/01/2016

Versim S.A. w ciągu ostatnich dwóch lat zanotował prawie 4,5-krotny wzrost przychodów i zdobył trzecie miejsce w rankingu „Gazele Biznesu” dla województwa wielkopolskiego.

Nagroda przyznawana jest od 2000 roku najprężniej rozwijającym się przedsiębiorstwom, które doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Otrzymane wyróżnienie oznacza, że Versim S.A. w ciągu ostatnich lat sukcesywnie zwiększał przychód oraz charakteryzuje się dobrą reputacją i uczciwością wobec kontrahentów.

 Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie jest dla Versim S.A. dowodem na to, że przyjęta przez nas strategia działania jest efektywna. Bardzo się cieszę, że nasze starania zostały zauważone i zaznaczam, że dalej będziemy się intensywnie rozwijać, by jeszcze bardziej umacniać pozycję na rynku. – mówi  Robert Primke, Prezes Zarządu Versim. S.A.

Gazela Biznesu jest kolejną nagrodą przyznaną spółce Versim. Jest to niewątpliwy sukces spółki, ale pokazuje również jaki potencjał tkwi w całej Grupie Kapitałowej.  – Bolesław Zając, Prezes Grupy Verbicom.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, organizowany przez Puls Biznesu oraz wywiadownię gospodarcza Coface Poland. O miano Gazeli Biznesu mogą się ubiegać firmy, którym stale wzrastają przychody ze sprzedaży i ani razu nie zanotowały straty. Podstawą do wyróżnienia jest analiza wyników finansowych spółek opublikowanych w Monitorze Polskim B bądź przekazanych do Coface Poland.

Versim S.A. Gazelą Biznesu